Webnode – webové stránky pro malé a střední podniky

WebnodeNa českém trhu se už dlouho pohybuje firma, která představuje perfektní řešení pro všechny malé a střední podniky, které mají k dispozici jenom malý rozpočet, ale potřebují vlastní webové stránky. A ty dneska potřebuje každý. Přes 36% Čechů nakupuje přes internet a celých 76 % na internetu služby hledá. Webnode vám umožňuje rychle si vytvořit stránky, které budete schopni bez problémů spravovat sami.

Česká firma Webnode vstoupila na trh už v roce 2008. Od té doby získala více než 10 milionů uživatelů po celém světě. Momentálně je dostupná v 23 jazycích a pořád roste. Čím to, že je tak oblíbená?

Napadají mě přinejmenším 2 důvody:

  • Stránky od ní se snadno ovládají.
  • V základní verzi je zdarma.

Editace systému

Webnode je ze své podstaty nástroj podobný WordPressu, Drupalu a spoustě dalších. Liší se od nich tím, že se s ním skutečně jednoduše pracuje. Jeho editor trochu připomíná nástrojovou lištu z Microsoft Wordu.

Webnode - lišta editoru

Editor je založený na technologii „drag and drop“.To znamená, že každou funkci– fotogalerii, textový blok, YouTube video nebo cokoliv jiného – chytnete myší a přetáhnete na místo, kde ji chcete mít.Všechno je tak jednoduché, že ke správě webu nepotřebujete žádného prostředníka – stránky můžete editovat úplně sami.

Šablony webu

K dispozici máte stovky šablon, které rozhodnou o tom, jak vaše stránky budou vypadat. Většina z nich je k dispozici i ve variantě zdarma. Každá z nich je navíc rozřezána.

Webnode - šablony webu

Pokud máte vyšší rozpočet, můžete si od techniků Webnode nechat vytvořit šablonu na míru.

Aktuální šablonu si můžete kdykoliv změnit – stačí vám k tomu dva kliky. Stejně snadno si upravíte i rozložení stránky, případně se můžete pustit i do editace CSS šablony. S designem webu si tedy můžete udělat, cokoliv budete chtít.

Cena

Webnode nabízí tři druhy projektů: osobní stránky, firemní prezentace a internetový obchod. Každý z nich má trochu jiné funkce, každý z nich se pohybuje v jiných cenových relacích. Všechny můžete využívat zdarma, musíte ale počítat s tím, že nebudete mít přístup ke všem funkcím a že budete mít omezený prostor na disku.Nebo si můžete přikoupit tři druhy prémiových balíčků – Mini, Standart a Profi. Každý z nich otvírá nové funkce a více prostoru na disku.

Suma sumárum

Hlavní výhodou Webnode tedyjsou:

  • Je to česká služba, která rychle expanduje do světa a je tedy příjemná jak pro drobné podnikatele, kteří se zaměřují jenom na zákazníky z jednoho města, stejně jako pro ty, kteří cílí i zákazník ze zahraničí.
  • Správa stránek je jednoduchá a elegantní.
  • S designem stránek můžete při trošce vynalézavosti tvořit zázraky i bez toho, abyste si museli najímat grafika.
  • Podporuje celou řadu miniaplikací (widgetů). Ty, které nemá přímo implementované, jde snadno vložit přes HTML kód.
  • Pořád se vyvíjí a nabízí svým uživatelům nové funkce zdarma.

 

The following two tabs change content below.

Petr Slavík

Máte webové stránky či eshop a chcete na nich mít více návštěvníků nebo platících zákazníků? Napište mi na petr.slavik@blueweb.cz nebo rovnou zavolejte na 603 720 806 a společně se podíváme, jak dosáhnout vašeho cíle. Věnuji se online marketingu. Stejně jako vás i mě zajímá výkon internetových stránek. Vím, jak vám pomoci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top