„Pracovní“ sociální síť LinkedIn je ode dneška v češtině

Linkedin logoLinkedIn je v českých podmínkách dosud tak trochu opomíjenou sociální sítí. A přitom je to dost škoda. Jedná se totiž o sociální síť, kde uživatelé sdílí především pracovní kontakty a informace a to ji činí naprosto odlišnou od osobních sítí jako je například Facebook.

LinkedIn v této chvíli využívá zhruba 250 000 Čechů. A v nejbližší době se dá očekávat nárůst, protože před několika málo hodinami LinkedIn spustil i českou jazykovou verzi (dosud byla našincům nejpřístupnější anglická verze). Lze ji hodnotit jako povedenou – míst, kde by něco tahalo za uši nebo oči, není mnoho – a to je dobře.

Já sám LinkedIn používám od roku 2004 a mohu říci, že mi pomáhá. Ať už se to týká udržování vztahů se stávajícími obchodními partnery a nebo hledání těch nových partnerů. Pokud na LinkedIn nejste, měli byste to brzy napravit!

Abych nezapoměl – i na LinkedIn je možné využít PPC reklamu. Pokud o ni máte zájem, prosím, obraťte se na mě.

Můj profil na LinkedIn

The following two tabs change content below.

Petr Slavík

Máte webové stránky či eshop a chcete na nich mít více návštěvníků nebo platících zákazníků? Napište mi na petr.slavik@blueweb.cz nebo rovnou zavolejte na 603 720 806 a společně se podíváme, jak dosáhnout vašeho cíle. Věnuji se online marketingu. Stejně jako vás i mě zajímá výkon internetových stránek. Vím, jak vám pomoci.
Tags :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top