Je nejvyšší čas připravit vánoční kampaň

Vánoce jsou svátky klidu a míru – to známe všichni. A taky nákupní horečky. To známe my, co už nevěříme na Ježíška. Co znají obchodníci je to, že pro ně Vánoce začínají nejpozději na počátku října. K tomuto období by již měli mít připraveno vše, co se vánočních reklamních akcí týká. Pokud jste to ale nestihli, máte POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST ještě vše dohnat!

Rozhodně se nevyplácí poslední čtvrtletí v roce podcenit. Dle mnohých provozovatelů eshopů se totiž vánoční nákupní horečka podílí na celoročních tržbách celkem 40%! Ano, vidíte dobře.To je ohromující číslo a jak sami uznáte – je rozdíl takové tržby mít a nemít.

I když ve vánočních kampaních inzeruje doslova mraky firem, tak vy byste neměli zůstat pozadu. Pytel peněz, které chtějí zákazníci utratit, je totiž plný a dostane se doslova na každého. Jen se musíte zákazníkům ukázat.

A je jedno, ať to již bude přes PPC reklamu nebo třeba bannery na některém z portálů. Přejeme vám, ať se vám letošní Vánoce vyvedou a jste s tržbami spokojení!

The following two tabs change content below.

Petr Slavík

Máte webové stránky či eshop a chcete na nich mít více návštěvníků nebo platících zákazníků? Napište mi na petr.slavik@blueweb.cz nebo rovnou zavolejte na 603 720 806 a společně se podíváme, jak dosáhnout vašeho cíle. Věnuji se online marketingu. Stejně jako vás i mě zajímá výkon internetových stránek. Vím, jak vám pomoci.
Tags : ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top