Google+ je druhá nejpoužívanější sociální síť na světě!

O sociální síti Google+ se zas až tak moc nemluví a ona se mezitím tak trochu potají dere na výsluní. Podle aktuální studie společnost Trendstream se Google+ stala dokonce druhou nejpoužívanější sociální sítí hned po Facebooku. Předstihla tak i Twitter, jak je vidět na následujícím grafu shrnující počty aktivních uživatelů sociálních sítí v prosinci 2012.

Aktivní uživatelé sociálních sítí v prosinci 2012

Google+ bezesporu těží ze své provázanosti s ostatními službami společnosti Google jako jsou například vyhledávač nebo videoserver YouTube.

V našich českých podmínkách je Google+ zatím takový trochu otloukánek a vyskytují se na něm především lidé z oblasti IT a marketingu. K rozšíření mezi „běžný lid“ zatím ještě nedošlo. Což ostatně bylo vidět i ve zpravodajství k nedávno skončené prezidentské kampani, kdy média informovala pouze o dění na Facebooku a Twitteru.

Nicméně se v případě Google+ blýská na lepší časy. Služba je neustále vylepšována a třeba takový Google+ Hangout je fantastická záležitost již nyní. Díky této součásti Google+ můžete dělat videokonference a nebo i online výukové kurzy. Tak, jako to například dělá kuchařka Iveta Fabešová.

Zkrátka a dobře i pro Google+ platí to, co vždy – jde o to, jakým zajímavým způsobem se dostanete ke svým zákazníkům, a není nejdůležitější, že použijete to nejmasovější médium.

The following two tabs change content below.

Petr Slavík

Máte webové stránky či eshop a chcete na nich mít více návštěvníků nebo platících zákazníků? Napište mi na petr.slavik@blueweb.cz nebo rovnou zavolejte na 603 720 806 a společně se podíváme, jak dosáhnout vašeho cíle. Věnuji se online marketingu. Stejně jako vás i mě zajímá výkon internetových stránek. Vím, jak vám pomoci.
Tags :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top