15-ti minutová konzultace zdarma v oblasti reklamy na internetu

Konzultace zdarmaMáte svoje internetové stránky a nejste si jisti, zda pro jejich propagaci děláte správné věci? Nebo nevíte, co pro jejich propagaci vlastně vůbec dělat? Chtěli byste komunikovat se svými zákazníky na sociálních sítích i přesto, že v tom zatím nejste zběhlí? Nejste v tom sami a právě proto vám nabízím pomoc.

Je naprosto pochopitelné, že se soustředíte především na váš obor podnikání. Takže víte hodně o výrobě hraček, pěstování okrasných dřevin nebo službách v neziskovém sektoru… A to je dobře. Každý z nás je odborníkem ve svém oboru podnikání.

Mým oborem je marketing na internetu a sociálních sítích a PPC reklama ve vyhledávačích. A jsem připraven vám z tohoto oboru poskytnout rady a konzultace tak, abych vám pomohl řešit váš aktuální problém. Může to být jeden z těch, co jsem nastínil v úvodním odstavci a nebo třeba úplně jiný. V každém případě vám rád nabídnu 15 minut svého času pro telefonickou konzultaci nebo konzultaci po Skype, kde společně probereme, co vás trápí a zkusíme najít řešení vašeho problému. Tato konzultace je zcela zdarma!

Je nezbytné si předem domluvit konkrétní čas konzultace. Toto je důležité pro to, aby nás jednak při konzultaci nikdo nerušil a současně, abychom oba seděli u počítače a mohli společně procházet vaše (případně i jiné) stránky, bavit se o nich a ukazovat si konkrétní příklady.

Pro domluvení konzultace zdarma, prosím, použijte údaje na kontaktní stránce. Děkuji a těším se na vás!

The following two tabs change content below.

Petr Slavík

Máte webové stránky či eshop a chcete na nich mít více návštěvníků nebo platících zákazníků? Napište mi na petr.slavik@blueweb.cz nebo rovnou zavolejte na 603 720 806 a společně se podíváme, jak dosáhnout vašeho cíle. Věnuji se online marketingu. Stejně jako vás i mě zajímá výkon internetových stránek. Vím, jak vám pomoci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to Top